Slider
NASZA HISTORIA

 

Aptissen to szwajcarska firma specjalizująca się w badaniach, rozwoju i komercjalizacji wyrobów medycznych opartych na biopolimerach. Aptissen oznacza z ang. Advanced Polymer for TISSue ENgineering, czyli zaawansowane rozwiązania polimerowe w dziedzinie inżynierii tkankowej, co wyraźnie wskazuje na ukierunkowanie i doświadczenie firmy.

Założyciele Aptissen rozwijając się nieustannie przez ostatnich 25 lat opracowali najwyższej jakości produkty do iniekcji, które doskonale spełniają oczekiwania zarówno pacjentów, jak i lekarzy.

Aktualnie, dzięki innowacyjnym metodom leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów,

jesteśmy aktywni na rynkach ortopedycznych w ponad 50 krajach.

 

NASZA WIZJA

 

Zdaniem Aptissen przyszłość leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów wymaga skutecznego leczenia dostawowego, podanego w pojedynczej sesji, zapewniającego poprawę zdolności poruszania się, szybkie usunięcie bólu oraz regenerację chrząstki.

 

NASZA MISJA

 

Do 2018 r. ponad pół miliona stawów było skutecznie leczonych produktami firmy Aptissen. Najważniejsza dla nas jest korzyść pacjenta oraz opracowywanie innowacyjnych rozwiązań iniekcyjnych opartych na kwasie hialuronowym, który można łączyć z innymi cząsteczkami.

Planujemy wprowadzić klinicznie sprawdzone podejście globalne do choroby zwyrodnieniowej stawów, w tym formy doustne lub miejscowe.

 

ORTOPEDIA

 

Aptissen zrewolucjonizował rynek choroby zwyrodnieniowej stawów wprowadzając na rynek Synolis VA - inteligentny preparat żelowy do iniekcji dostawowych, pierwszy na rynku preparat viskoantalgiczny z unikalną, opatentowaną formułą łączącą kwas hialuronowy oraz sorbitol.

Synolis VA zapewnia natychmiastową poprawę mobilności, szybką i długotrwałą ulgę w bólu oraz pełne bezpieczeństwo.

 

NASZ ZESPÓŁ

 

Zespół Aptissen Polska, posiada szeroką wiedzę produktową oraz wieloletnie doświadczenie na rynku ortopedycznym.